CocaCola PopStar Joshua ČKV Praha iDnes.cz United Brands
sobota 26.09.200926. 9. 2009

Je právě a) relativně brzo na to, být už vzhůru, vzhledem k tomu, že je sobota...
b) docela zima na to, že se všichni ohánějí babím létem...
c) den po včerejším koncertu v Rock Café, čemuž odpovídá i mé fyzické rozpoložení...
 
Ano, samozřejmě, všechny odpovědi jsou správně, díky všem, co včera dorazili a taky se všem omlouvám za všechny odmítnutá pozvání na lihoviny a jiné substance, něco na mě leze a Míša už dávno nemá své proslulé regenarační schopnosti.
 
Dlouho se tu neobjevil žádný blog (ostatně touhle větou začínám skoro každý blog za poslední měsíce). A událo se toho relativně hodně. Stále jednáme o novém managementu, pomalu dáváme dohromady nový materiál, za léto jsme toho objeli relativně hodně a teď je čas soustředit energii právě na tvorbu a to nejen hudební. Říkali jsme si s klukama v kapele, že by bylo potřeba ty naše líný zadky trochu nakopnout a stanovili si docela šibeniční termín vydání druhého alba a to tedy Leden 2010 :)
Což samozřejmě v této fázi ještě nemůžeme zaručit, ale je to první možnost a budeme (a určitě nejen my) rádi, pokud to vyjde.
 
Ono vůbec se přístup s touhle plackou trochu mění. Oproti prvnímu albu se na tomhle podílí už tedy cela kapela (a v plánu je i hromada hostů, ale o tom příště). Taky, jak už to tak poslední dobou bývá, krize zasáhla opravdu všude a naše vydavatelská firma nám nechala opravdu volné ruce...a to znamená, že budeme muset na vlastní náklady a úsilí spoléhat, a to v mnoha věcech a oblastech, o kterých jsme předtím, nejenže nic nevěděli, ale ani netušili, že existují.
Jo jo, život je boj...
 
Ale zase se hrozně těším, producentem alba, krom již zmíněných hostů, by měl být Amák (např. alba Sunshine, Please the Trees, Anyway, Clou), takže už teď je jasný, že to nebude takovej popík, jako posledně. Spoluprodukce se, krom celé kapely samozřejmě, ujme hlavně náš kytarista Koulič, šikovný to chlapec, který má už teď na kontě několik úspěšných producentských zářezů (Prague Ska Conspiracy, Discoballs, Pipes and Pints), takže kolem a kolem, půjde o takový hezký rodinný podnik.
 
Písní je už napsáno, či rozepsáno asi 20 a pořád dělám na dalších, ať je z čeho vybírat. Pokud bych to měl nastínit, tak songy jsou kapku veselejší a určitě energičtější, asi bych to svedl na hardcore minulost většiny členů naší milé kapely :) A mě se ten rock'n'roll taky začal sakra líbit...
 
Michal - NiceLand