CocaCola PopStar Joshua ČKV Praha iDnes.cz United Brands
úterý 02.12.2008NiceLand a Chapeau
Takže dnešní setkání je speciální. A v čem? V tom, že jsem tu dlouho nebyl. Nebyl jsem tu proč? Protože jsem se léčil. A léčil jsem se z čeho? Z toho, že svět je na mě krutě složitej a strašně mastnej a moje duše z něj má dost často pocit na zvracení. Takže pro ty kdo mne pamatují, je tu někdo takový? Nebo ne? Jsem tu já? Je to celkem jasné. Jsem a píšu, zatímco ostatní paří, já píšu a tak to bylo vždycky když jsem psal. Nepařil, nudil, nepil ... zapsal a poznamenal. No, takže zde učiním něco zcela unikátního. Napíšu blog, ne o tom jaký byl koncert, ale jaký nebyl a co se stalo mě, že tam nejsem a vůbec.  více »
Aneb když je frontman línej na psaní blogu, svěří to basákovi :)  více »
Tak tedy NoiseLand dává svému literárnímu alteregu stále pohov a na našem, kdysi zbožňovaném blogu, ulpívá prach a tedy nezbývá, než znovuobnovit lesk a slávu zápisků ze života zpěváčka-co-určitě-není EMO a neumí ani zabékat česky…  více »
jsem tu zase se svejma blabolama a protože se za ně nestydím, tak je sem klidně napíšu. Za poslední dobu se toho událo opravdu hodně. Většina kapely je ve stavu nemocném a to ne jen tak na krátko dobu. Zbytek, který je na tom zase o něco lépe, ten zkouší a infiltruje všechna hudební prostředí a večírky. Je to sranda to takhle sledovat. Ja se přiznám, že zrovna já jsem zavřen na nějaký čas a lečím chorobu duše, aby ta deprese z toho světa neutráních neutronů nebyla tak velká. Takové malé prázdniny.  více »
neděle 23.03.2008KOLOCHVĚNÍ
V několika tiskovinách, plakátech, radiových pořadech, zkrátka všude kde je to možné na mne číhají úsklalí jménem Niceland. Né, že bych bráchu neměl rád, ale čeho je moc toho je příliš. Presidntská volba odezněla a na titulkách a 16 stranch se řeší NIceland. Chápu tiskařské chyby, ale nečekal bych, že jich bude tak hodně. To je tak těžké zapamatovat si NOISELAND?  více »
pondělí 03.03.2008Dotočná a důvěrné pochyby
Ahoj mívalové, jakpak se máte. Omlouvám se za své několika tisíci hodinové odmlčení. Jsem zpět a se mnou přišel prazákon. Nohy mne bolí, hlava se točí a nebýt toho bolehlavu co jsem vypil asi bych vám nemohl ani napsat ten jeden krátký řádek ke kterému se chystám. Stalo se toho mnoho. Přišlo jaro, Emma, naše mozky mají zase o pár buněk méně, letušky nejsou vykolejeny z kolejí a Nabokovova děvčata stále vesele běhají po světě ve svých červených lesklých botičkách. To ale není to hlavní co se stalo. Přátelé proběhla dotočná, kdo to neví tak to znamená, že deska je finálně hotová a proběhne pařba (dotočná), na které se setkají ti všichni o kterých čtete v poděkování na desce (doufám, že to čtete) a vesele, někdy i smutně zlomí do sebe nějaký ten drink a hnedle je veselo. Jejích jména pak na tom kousku papíru dostávají větší příchuť plných promile, sodovky a rozumbradek. Naše dotočná opravdu stála za to.  více »
sobota 02.02.2008Tajemství pokoje 556A
Vlekouci se minuty, kožíšky vteřin zježené hrůzou, svět zabalený do ticha . . . noc začíná a já jsem zase tady. Máte dojem, že jsem vás nějakou dobu neotravoval? Máte špatej pocit, jsem tu a nikdy jsem nebyl tak malililinkatý kousek od vás. Jsem Noiseland, smutné oko, levoboček umělce, korálek na náhrdelníku královny. Prostě jsem. Předně bych s váma chtěl probrat minulý blog. Já vím, že nebyl moc dlouhej ani výstižnej ani jste se u něj moc nenasmáli, ale nikdy nevíte co pro nás znamenal. Strašně moc. Víte ono když na něčem makáte tak dlouho jako Michal na desce a nakonec masterujete a vymačáte ze sebe posledni kapičky potu, které ve vás jako poslední zůstávají a najednou příjde ten nekonečně očekávaný konec, máte potřebu se podělit s celým světem. A tak to bylo s minulým blogem. Kdo to nepochopil (já byl mezi nima), tak ten výpis je soupis a přepis a zápis všech písniček, které najdete na připravovaném albu. Jsme v devátém měsíci, porod za rohem, chodit už skoro nemůžeme, všechno nás tlačí a nikdo nás nepustí sednout. Stojí to za prd. Kdo to nezná ten to pozná i když si myslí, že ne. Takže haleluja, vše je domatláno, donahráno, dozpíváno a domixováno a hlavně dovybráno. To je vše co k tomu minulému blogu. PS: I když samozřejmě chápu, že kdo očekával zprávu odemne musel být zklamán :-)  více »
středa 30.01.2008Little Black Book
 1   2   3   4