CocaCola PopStar Joshua ČKV Praha iDnes.cz United Brands
A je to tady, NoseLand na prijmu. A jako vždy vám přináší spoustu zajímavých informací ze světa nás, subkulturních hvězd pranýřovaných v médiích. Takže předně bych se chtěl vyjádřit k několika zajímavým a hlavně hravým věcem. Těžko se dá občas přežít egoistická diskuse na fóru. Děcka proboha Michal je jenom člověk, jeho uhrančivé oči jsou smětí bílkovin a vláken a i když jsou krásné, tak to přeci víme a proto o nich nemluvíme. Co třeba říct, ten NoiseLand je ale pěknej fešák? Co třeba pohladit ego jinak než cihlou dobře do rybníčka emocí vhozenou? Troušku by to teda chtělo. I ten bubeníček je fešák a kytarysta jak by smet. Tolik k úvodnímu proslovu a teď trošku vážněji, měním téma a pro změnu slibuji, že tentokráte nebudu rozhodně krátkej ani trošku, protože to sice řeknu, ale stejně nikdy nedodržím.  více »
Asi ne. Ale je den Tříkrálový, tak osvoboďte jehličnany nebo jim uštědřete poslední ránu z milosti, blýskavé křehkosti uložte zpět mezi piliny v krabicích od konverzek, vraťte, či vymněte nesednoucí svetry a rovnou po hlavě do normálního života. Předem děkuji.  více »
všichni ti, co čtete tenhle nesmysl, se na to buď vykašlete a nebo buďte tolerantní. Nevím jak se k tomu stavíte vy, ale já bych opět rád zkusil napsat něco kratšího. Ostatně se taky toho moc nedělo. Morčata jsou ve své kleci, slušný zvířata hybernujou a my se plahočíme světem krok za krokem jako ondatry na výletě. Takže jak slibuji pokaždé bude to dnes kratší. Víte kolik může člověk utratit za panáky za jeden večer?  více »
Vážení dokolečka slibuju co se do mne vejde, že jednoho dne bude ten Blog kratší až se stane tím nejkratším na celém světě. Dost tomu věřím. Nakonec totiž dosáhneme takového spojení, že nám bude stačit jedno slovo a všichni budeme vědět. Něco jako když se řekne Karel. Všichni víme, nebo tušíme. Předně se tedy musím omluvit, že dnes zase nebudu krátkej, protože to neumím a taky proto, že se toho událo tolik, že to snad ani nejde popsat.  více »
Takže, protože, neboť a tak všechna podobnaá slova byl minulý blog takový dlouhý, bude tenhle o něco kratší. Ono totiž taky není někdy co psát. I když v našem případě je psát pořád co a já prachspostě žvaním. Jsem zkrátka měkej a poddajnej jako hnědozem. Cesta do Budějovic je super. Samá zatáčka v našem případě i mlha. Kulomety světel, polomáčené oplatky na sedadle a docházející benzín vás přesvědčují stále a stále dokolečka, že žijete, byť to není žádná sranda. Uf. Já teda nevím kdo to napsal, ale myslet si, že je všechno jednoduché a postavené na ANO a NE je naprostej nesmysl. Nejsme počítače a tak jsme možná, víc snad a o kousek víc spad mnoha jiných myšlenek. I když samozřejmě jak pro koho. Strašně nám (tedy některým členům) dělají dobře ty hupíky, kdy máte žakudek v krku, oči na stropě a jups teď byl jeden obvzláště vydařený. Hups.  více »
Některé noci jsou dělší než ty ostatní. Jejich hloubka není ani tak v tom, jak moc černočerná je tma venku, nebo zda na vás pomrkávají hvězdy. Jejich prostá časorozpolcenost tkví ve vašem vlastním vnímání času. Hodina je delší než kdykoli jindy a to i když jí trávíte třeba ve čtyřech. Molekula se honí s mozaikou vastní představivosti a nenechá vás spát. Zkrátka některé zážitky jsou prostě nepřekonatelné. Nechtějte je ale po mě, abych je popisoval. Nu slovy to nejde a abych psal pouze pomocí citoslovcí to by zase bylo nečitelné. Zkrátka celá Ostrava je sožená ze slov. Plují vzduchem jako pórek v polívce. Něco jako:  více »
pátek 14.12.2007This is the End...
Teda vlastně ještě není, ale zítra, touhle dobou, bude už po předposledním koncertě turné. Je to velkolepé finále (televize, kamery, živý přenos do rádia Evropa 2), tak nám držte palce...  více »
středa 05.12.2007Zastřeno , zrušeno...
Trhaní strun na počkání...(náhradní kytara už nikdy nezůstane doma...Díky Richarde!) Sexuální napětí v kapele se prohlubuje... Z původních 18-ti minut ze Zlína jsme začali přetahovat limit o 2 minuty :/ A začali jsme mluvit s publikem...A baví nás to :)  více »
sobota 24.11.2007Kopie z kopie z kopie
Cesta do Ostravice byla báječná, jak jinak. V kouscích poletujících vloček byla schovaná morseovka a na každé přepandnuté pumpě někdo, kvůli komu stálo za to zastavit. Sušenky a speciální nápojový mix energie a coldrexu. Fakt super. Některé nápady nejsou uplně v pořádku. Konec dálnice, spousty uhašených myšlenek a chce se spát, nejde to ... celé tělo sice řve, že by si to dalo, ale nejde to. Máme nejukecanějšího řidiče na světě. Velikost díry v hlavě, z průběžného žvanění je tak velká, že by jí projel i Orient Express.  více »
 1   2   3   4