CocaCola PopStar Joshua ČKV Praha iDnes.cz United Brands
Písničkář NiceLand, vítěz vyhledávací soutěže Coca-Cola PopStar, vydal debut Little Black Book. Zvěst, která ho předcházela, hovořila o veliké události, ale jak to je doopravdy?  více »
Po Tomáši Klusovi představuje firma SONY BMG další výrazný talent české poprockové scény. Debut Michala Motyčky, který vystupuje pod pseudonymem Niceland, nese název Little Black Book a rozhodně stojí za pozornost.  více »
Ještě nedávno o něm nikdo neměl ani tušení. Písničkář s uměleckým jménem Niceland (25) o sobě dal poprvé vědět vítězstvím v hudební soutěži Coca-Cola Popstar.  více »
Pro chůzi po ostří nože se rozhodl na debutovém albu Little Black Book nadějný písničkář Niceland.  více »
Písničkář Michal Motyčka, skrývající se za pseudonymem NICELAND, odkrývá duši na albu Little Black Book, jednom z nejsilnějších debutových alb posledních let.  více »
Zní to jako příběh z červené knihovny: kluk z Bruntálu, co od puberty skládal a v šestnácti dostal svou první kytaru, píše...  více »
Barman, důležitý muž v pozadí každého rozhovoru, splnil svůj úkol na výbornou. S povzbuzujícími drinky na pultu a písněmi od The Kinks, Rolling Stones a Leonarda Cohena v éteru jsme se mohli koncentrovat na to nejdůležitější. Sedíme totiž s dost možná nejosobitějším songwriterem, jaký se za posledních pár let objevil na české scéně. O to více překvauje, že nám ho dala soutěž CocaCola PopStar.  více »
Projekt NiceLand, tvořený jedním členem, zpěvákem a hudebníkem Michalem Motyčkou (24), se stal vítězem CocaCola PopStar. V konkurenci 364 kapel tak ve finále uspěl jakoby z jiného světa působící mladík s kytarou.  více »
sobota 01.09.2007FILTER 9/20007: NiceLand
Krátké povídání o NiceLand z časopisu FILTER.  více »